Lustrzanka cyfrowa – kurs obsługi

Lustrzanka cyfrowa – kurs obsługi

Dowiedz się jak działa lustrzanka cyfrowa i wykorzystaj jej możliwości w 100%

Poznaj wszystkie techniki pracy z tego typu aparatem

Zastosuj ciekawe rozwiązania, które wzbogacą Twoje portfolio

Zdobądź umiejętności fotografowania lustrzanką cyfrową bez wydawania majątku.

To wszystko znajdziesz w naszym kursie!
Nie masz czasu i pieniędzy na drogie szkolenia stacjonarne? Chcesz szybko opanować umiejętność fotografowania lustrzanką?

ZOBACZ SPIS TREŚCI>>>

Świetnie! Dzięki temu szkoleniu będziesz mógł to osiągnąć. W krótkim czasie zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci naprawdę cieszyć się fotografowaniem. Sam zobaczysz jak niewiele trzeba, aby Twoje zdjęcia zaczęły wyglądać profesjonalnie.

Praktyczna wiedza i życiowe przykłady

Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonego fotografa, który lustrzanki cyfrowe wykorzystuje od lat w swojej codziennej pracy. Znajdziesz więc tutaj całą masę praktycznych i życiowych przykładów z pierwszej ręki. Dzięki temu wszystkich pokazanych technik pracy nauczysz się znacznie szybciej i bez problemu wykorzystasz je w pracy z własnym aparatem. Uczestnicząc w tym kursie, poczujesz się jak na szkoleniu stacjonarnym czy warsztacie, ale wszystkiego nauczysz się bez wychodzenia z domu!

Korzystanie z funkcji lustrzanki cyfrowej

Twoja lustrzanka leży gdzieś na dnie szafy? Obsługa tego typu aparatu przerosła Twoje umiejętności? Nie wiesz od czego zacząć? To szkolenie pozwoli Ci w pełni zrozumieć zasadę działania lustrzanki cyfrowej. Dowiesz się jak efektywnie wykorzystywać wbudowane tryby. Poznasz swój sprzęt, tak że nie będzie już miał on przed Tobą żadnych tajemnic!

Profesjonalne zdjęcia w każdych warunkach

Zapewne nie raz warunki, w których fotografowałeś sprawiły, że Twoje zdjęcia wychodziły nie tak, jak tego oczekiwałeś. Deszcz, śnieg, mocne światło słoneczne czy różna temperatura barwowa żarówek – każdy z tych elementów potrafi zepsuć zdjęcie. Dzięki wiedzy zawartej w tym kursie będziesz w stanie poradzić sobie z każdymi warunkami i wybrać ustawienia, które zagwarantują Ci tylko najlepsze efekty.

Przydatne efekty i sztuczki

Fotografujesz już samodzielnie, ale w dalszym ciągu nie uzyskujesz tak dobrych efektów jak inni? Naucz się świadomie wykorzystywać swój sprzęt tak, by Twoje zdjęcia wyglądały jak te w profesjonalnych albumach. Wykorzystaj nieznane Ci do tej pory efekty oraz sztuczki i zadziw swoich znajomych. Zobaczysz jak niewiele czasem trzeba, by całkowicie odmienić swoje zdjęcia!

Podstawy filmowania lustrzanką cyfrową

Obecnie lustrzanka cyfrowa to już nie tylko fotografia. Wiele tego typu aparatów posiada funkcje filmowania, dzięki której możesz odkryć w sobie duszę filmowca. W kursie krok po kroku wprowadzę Cię w świat VDSLR. Dowiesz się, jak konkretne parametry wpływają na film, który kręcisz lustrzanką cyfrową.

Nieważne czym fotografujesz

Zastanawiasz się czy posiadając aparat konkretnego producenta będziesz w stanie wykorzystać wiedzę z tego kursu? Szkolenie przeprowadziłem tak, aby każdy użytkownik bez względu na model i producenta aparatu mógł bez problemu odszukać i zastosować konkretne ustawienia. Niezależnie od tego czy posiadasz aparat Canon, Nikon, czy też lustrzankę innej marki, to szkolenie pozwoli Ci poznać swój aparat w stopniu, którego nawet się nie spodziewasz.

Zaawansowane zastosowania

Standardowe opcje Twojej lustrzanki już Ci nie wystarczają? Pokażę Ci, jak korzystać z dodatkowych funkcji takich jak HDR czy wielokrotna ekspozycja. Nauczysz się również obsługiwać dodatkowe oprogramowanie Magic Lantern, które znacząco rozbuduje możliwości Twojego aparatu i pozwoli Ci uzyskać niesamowite efekty znane tylko nielicznym.

Co zyskujesz z tym kursem?

Dogłębną wiedzę na temat zasad działania lustrzanki cyfrowej.

Umiejętność posługiwania się manualnymi ustawieniami aparatu.

Zdolność pracy z aparatem niezależnie od warunków, w jakich będziesz fotografował.

Wiedzę na temat stosowania niesamowitych efektów i sztuczek na zdjęciach.

Łatwość w doborze odpowiednich podzespołów i akcesoriów do swojej lustrzanki.

ZOBACZ KURS>>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge