Kurs Photoshop dla fotografa

Kurs Photoshop dla fotografa

Jesteś fotografem i chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo obrabiać zdjęcia w Photoshopie?

Chcesz opanować techniki, które pozwolą ci tworzyć unikalne i przyciągające wzrok fotografie?

Chcesz wiedzieć jakich rozwiązań używają eksperci od edycji zdjęć?

Potrzebujesz wiedzy, która sprawi, że twoje fotografie będą budzić zachwyt odbiorców?

Zobacz w jaki sposób Ci pomożemy>>>

Czego się nauczysz z kursem?

Zakres tematów poruszanych w tym szkoleniu jest bardzo szeroki. Poznasz m.in. praktyczne możliwości trybów mieszania, techniki pracy z warstwami i narzędzia do korekcji balansu bieli. Następnie opanujesz bardzo bogaty zestaw narzędzi do korekcji kolorów oraz tonów, a także skuteczne techniki zaznaczania oraz wyostrzania. Kolejne etapy kursu pozwolą ci zdobyć wiedzę na temat tworzenia złożonych kompozycji, pracy z kanałami oraz pracy w trybie lab. Całość zakończymy omówieniem bogatego zestawu uniwersalnych narzędzi edycyjnych, których znajomość jest niezbędna każdemu fotografowi.

Jak to działa?

Kurs zawiera ponad 70 filmów instruktażowych z komentarzem lektora. Każdy z filmów to doskonała okazja, aby na praktycznych przykładach poznać jakieś nowe niezwykle przydatne narzędzia oraz techniki. Wszystkie używane przez nas pliki zostały dołączone do kursu. Każdą czynność pokazaną na ekranie możesz więc bez problemu powtórzyć i przećwiczyć.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Szkolenie oparte o Photoshop CC w wersji polskiej

W tym szkoleniu pracujemy z programem Photoshop CC w polskiej wersji językowej. Wiedza w nim zawarta jest bardzo uniwersalna i nic nie stoi na przeszkodzie, aby jej użyć do pracy z wersjami poprzednimi np. CS6 albo CS5.

Łatwa praca z warstwami

Warstwy to kolejny kluczowy element Photoshopa. Bez nich ciężko myśleć o jakiejkolwiek poważniejszej pracy w programie. Dlatego w tej części kursu poznasz kilka niezwykle przydatnych technik oraz skrótów, które pozwolą ci sprawnie pracować z użyciem warstw.

Kreatywne użycie koloru

Na tym etapie szkolenia poznasz kilka ciekawych technik, które pozwolą ci wprowadzić do twoich fotografii oryginalną i przyciągającą wzrok kolorystykę. Przekonasz się, że czasami za pomocą kilku prostych sztuczek można osiągnąć wspaniałe rezultaty.

Korekcja tonów i kolorów w praktyce

W tym rozdziale poznasz wiele praktycznych rozwiązań, które pozwolą ci skutecznie skorygować typowe problemy z jasnością, kontrastem czy kolorami. Poznasz m.in. techniki korekcji za pomocą krzywych, dowiesz się jak wykonać precyzyjne korekcje barw i wiele więcej. Będziesz w stanie poradzić sobie nawet z takimi zdjęciami, które pozornie ciężko jest w sensowny sposób poprawić.

Przydatne narzędzia oraz techniki

Ostatni rozdział poświęciliśmy na omówienie licznych uniwersalnych technik pracy, które przydadzą ci się w codziennej pracy. Dowiesz się m.in. jak używać ciekawych narzędzi do rozjaśniania/przyciemniania, jak wykorzystać mapy gradientu, jak stworzyć realistyczną tonację sepia, jak dodawać winiety, jak tworzyć efekty rozmycia wiele więcej.

Łączenie obrazów

Tworzenie kompozycji

W tym rozdziale dowiesz się jak krok po kroku wykonać ciekawą kompozycję z wielu zdjęć. Będziemy tworzyli panoramę, ponieważ jest to doskonała okazja do omówienia wielu przydatnych technik pracy. Dowiesz się m.in. jak tworzyć obrazy HDR, poznasz sposoby wyrównywania fotografii, opanujesz kilka dodatków technik retuszu oraz korekcji gotowej kompozycji.

Dla kogo jest ten kurs?

Z kursem poznasz liczne techniki edycji zdjęć w programie Photoshop. Poznasz dosłownie dziesiątki różnych rozwiązań, które pozwolą ci tworzyć lepsze fotografie. Kurs jest doskonałym wyborem jeśli znasz już podstawy Photoshopa i chcesz rozwinąć swoją wiedzę właśnie w kierunku skutecznej obróbki zdjęć.

ZOBACZ KURS>>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge