Lustrzanka CANON EOS 1200D

Timeline_Cover_doNotRename14Lustrzanka CANON EOS 1200D

Ponieważ każda chwila warta jest utrwalenia.
Aparat EOS 1200D zapewni znakomite rezultaty w każdej sytuacji — od imprezy urodzinowej po wakacyjne przygody. EOS 1200D jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które rozpoczynają przygodę z lustrzankami cyfrowymi — łączy w sobie światowej klasy system przetwarzania obrazu firmy Canon i wiele intuicyjnych, łatwych w obsłudze elementów sterujących.

W połączeniu z aplikacją firmy Canon EOS Companion aparat pozwala uwieczniać wspomnienia z większą łatwością i przyjemnością.

Uwiecznij wyjątkowe chwile życia na zdjęciach i filmach o wysokiej jakości
Wykonuj piękne, bogate w szczegóły i naturalne barwy zdjęcia w rozdzielczości 18 MP i rejestruj nastrój każdej chwili. Kadrowanie, obracanie i zmiana kadru obrazu bez utraty jakości i duże odbitki w formatach do A2 — doskonałe do kadrowania w domu. Filmy Full HD mają profesjonalny wygląd, który wspaniale prezentuje się na ekranie domowego telewizora HD.

Uchwyć szczegóły i atmosferę, nawet przy słabym oświetleniu

Gdy poziom światła spada, aparat EOS 1200D zwiększa swoją czułość na światło, dzięki czemu zdjęcia pozostają wyraźne, a potrzeba korzystania z lampy błyskowej jest ograniczona. Fotografowanie z wykorzystaniem światła otoczenia to doskonały sposób, aby uchwycić atmosferę wydarzenia i zachować dyskrecję podczas wyjątkowych chwil i naturalnych emocji.

Łatwość obsługi dzięki aplikacji EOS Companion
Wykonywanie zdjęć za pomocą lustrzanki cyfrowej nie musi być skomplikowane. Oprócz wbudowanego przewodnika po funkcjach aparatu EOS 1200D, który w prostych słowach objaśnia możliwości aparatu, dostępna jest aplikacja dla smartfonów EOS Companion, która omawia podstawy fotografii i rozpoczęcie korzystania z nowego aparatu EOS.
Aplikacja EOS Companion pomaga poznać zalety i funkcje aparatu, odkryć nowe wskazówki i sztuczki oraz nauczyć się radzić sobie z trudnymi sytuacjami dotyczącymi fotografowania.

Wykonuj zdjęcia z właściwymi ustawieniami w trybie zaawansowanej automatyki ujęć
Gdy komponujesz ujęcie, aparat EOS 1200D też analizuje kadr — pod kątem jasności, kolorów oraz ruchu i twarzy. Te informacje umożliwiają wybranie ustawień aparatu, które są najbardziej odpowiednie dla ujęcia niezależnie od tego, czy przedstawia ono wypełniony szczegółami krajobraz czy dynamiczne wydarzenie.

Uwiecznij swój świat we wspaniałej jakości Full HD

W przypadku aparatu EOS 1200D filmowanie jest tak łatwe jak fotografowanie. Wystarczy wybrać tryb filmowania za pomocą pokrętła wyboru trybów aparatu i nacisnąć przycisk start/stop, aby rozpocząć nagrywanie obrazów i dźwięków otoczenia w jakości Full HD i odkryć nowe twórcze możliwości.
Tryb migawki wideo pozwala łatwo tworzyć proste opowieści złożone z krótkich, 2-, 4- lub 8-sekundowych klipów, które mogą być odtwarzane razem jako filmowy pokaz slajdów na ekranie aparatu lub domowego komputera.

Filtry twórcze uwydatnią wspomnienia i pomogą wyrazić zamysł artystyczny
Opowiadaj historie, zapisuj wspomnienia i twórz sny — aparat EOS 1200D pozwala fotografować tak kreatywnie, jak tego chcemy. Podkreśl główny obiekt na zdjęciu, oddzielając go od miękkiego, rozmytego tła — to charakterystyczny efekt fotografii wykonanych lustrzankami cyfrowymi.

Następne kroki
Aparat EOS 1200D należy do systemu EOS — jest to system aparatów, obiektywów i akcesoriów, który cieszy się zaufaniem amatorskich i profesjonalnych fotografów z całego świata. Użytkownicy gotowi wykonać następne kroki w dziedzinie fotografii mogą znaleźć obiektywy, które przybliżą odległe obiekty, pozwolą ująć większy obszar w kadrze i nadadzą portretom wyrazistości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge