Nikon COOLPIX W100

tufotografiaAparat cyfrowy Nikon COOLPIX W100

Wysoka trwałość

COOLPIX W100 jest wodoodporny do głębokości 10 metrów, wytrzymuje upadki z wysokości 1.8 metra na twarde powierzchnie oraz niskie temperatury dochodzące do -10 stopni Celsjusza, nie straszny mu także pył. Wszystko to sprawia, że możesz fotografować w najróżniejszych warunkach atmosferycznych bez obawy o jego uszkodzenie.

Szybkie dzielenie się zdjęciami

Aparat wyposażono w aplikację SnapBridge, która pozwala na prawie natychmiastowe dzielenie się swoimi zdjęciami w serwisach społecznościowych. Wykorzystanie technologii Bluetooth low energy umożliwia stałą łączność między aparatem i maksymalnie pięcioma urządzeniami (np. smartfonami, tabletami itp.). W trakcie synchronizacji odbywa się automatyczne zmniejszanie zdjęć, aby jeszcze bardziej przyspieszyć ich udostępnianie i ułatwić przeglądanie. W sytuacji, gdy nie chcesz, aby zdjęcia były synchronizowane automatycznie możliwe jest ich ręczne wybranie.

Filmy w Full HD

Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby rozpocząć filmowanie w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080px), z dźwiękiem stereo i stabilnym obrazem. System elektronicznej redukcji drgań pozwala na cieszenie się płynnym obrazem. Dostępny efekt miniatury sprawia, że obiekty wydają się znacznie mniejsze niż w rzeczywistości, natomiast opcjonalny kabel HDMI umożliwi wyświetlanie obrazu na telewizorze.

Wysoka jakość zdjęć

Zastosowana matryca o rozdzielczości 13 megapikseli wraz z zmiennoogniskowym obiektywem NIKKOR pozwalają cieszyć się ostrymi zdjęciami i nasyconymi kolorami bez nadmiernych szumów. Obiektyw został wyposażony w 3-krotny zoom optyczny i 6-krotny zoom cyfrowy, pozwalający „zbliżyć się” do obiektu.

Intuicyjna obsługa

Z aparatem COOLPIX W100 nie przegapisz żadnego momentu, jego obsługa jest bardzo prosta dzięki zastosowaniu 4 specjalnych przycisków dających bezpośredni dostęp do czytelnego menu, w którym bez problemu znajdziesz najważniejsze funkcje. Zastosowane przyciski są dużych rozmiarów, aby umożliwić komfortowe korzystanie. Tryb łatwej automatyki polega na wybieraniu przez aparat optymalnych ustawień, a użytkownikowi pozostawia jedynie wybór kadru.

Kreatywność

Aparat pozwala na zmianę wyglądu zdjęć za pomocą kreatywnych efektów, takich jak: rybie oko, aparat zabawkowy czy kolor selektywny (wyróżnia wybrany kolor na zdjęciu monochromatycznym). Funkcja retuszu pozwala poprawić wygląd osób na zdjęciu w bardzo prostu sposób za pomocą opcji: tusz do rzęs, wybielanie zębów czy szminka.
Niezawodny autofokus

Szybki i precyzyjny autofokus z kolei identyfikuje obiekt i automatycznie ustawia na nim ostrość, dzięki czemu obiekt jest zawsze ostry, nawet pod wodą i przy słabym oświetleniu.

Nikon Image Space

Serwis przeznaczony dla użytkowników aparatów Nikon, mają oni do dyspozycji 20 GB przestrzeni w chmurze do przechowywania oraz udostępniania zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge