Aparat cyfrowy Canon IXUS 180

tufotografiaAparat cyfrowy Canon IXUS 180 

Kompaktowy aparat kieszonkowy wyposażony z aż 10-krotny zoom optyczny, funkcję Wi-Fi i NFC oraz matrycę o rozdzielczości aż 20 mln pikseli. Zapewnia doskonałe połączenie wysokiej jakości z mobilnością. W wykonaniu doskonałych zdjęć w każdych warunkach pomoże optyczna stabilizacja obrazu.

Funkcje aparatu Canon IXUS 180

Rozdzielczość 20 mln pikseli

Wysoka rozdzielczość matrycy pozwala na rejestrację obrazu z wyjatkową szczegółowością obrazu. Dzięki temu każdy szczegół na zdjęciu będzie wyraźny, nawet po powiększeniu zdjęcia do badzo dużego formatu.

10-krotny zoom optyczny

Aparat posiada uniwersalny obiektyw z aż 10-krotnym zoomem w zakresie  ogniskowych 24-240 (odpowiednik dla aparatów 35 mm). Dzięki temu doskonale sprawdzi się zarówno przy fotografowaniu rozległych panoram jak i odległych obiektów. Dzięki funkcji ZoomPlus zbliżenie może wynieść aż 20x.

Szerokokątny obiektyw 24 mm

Zastosowanie obiektywu, którego minimalna ogniskowa wynosi 24 mm (odpowiednik dla aparatów 35 mm) to doskonałe rozwiązanie do fotografowania w niewielkich pomieszczeniach. Nawet jeśli miejsca nie ma zbyt dużo wszytsko zmieści się w polu widzenia. To również doskonałe rozwiązanie do fotografowania szerokich pejzaży.

Komunikacja Wi-Fi i NFC

Dzięki komunikacji Wi-Fi i NFC możesz łatwo wysyłać zdjęcia do innych urządzeń a także sterować aparatem na odległość.

Funkcja wykrywania twarzy

Aby wykonanie portretu było jeszcze łatwiejsze aparat wyposażono w funkcję wykrywania twarzy. Tak, by wszystkie ustawienia aparatu były optymalne dla zrobienia najwyższej jakości portretu.

Filmowanie w rozdzielczości HD

Kompaktowe rozmiary i doskonałej jakości zdjęcia to nie wszystko. IXUS 175 umozliwia też nagrywanie filmów w wysokiej rozdzielczości HD (720p)

Procesor Digic 4+

Zastosowany w aparacie procesor Digic 4+ odpowiada za szybkie przetwarzanie danych i idealne odwzorowanie koloru. Aparat jest więc gotowy do zrobienia zdjęć zaraz po włączeniu.

32 programy tematyczne

Aby jeszcze lepiej dostosować ustawienia aparatu do fotografowanej sceny możesz skorzystać z jednego z aż 32 programów tematycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge