Aparat cyfrowy Ricoh THETA

tufotografiaAparat cyfrowy Ricoh THETA

Fotografowanie i filmowanie w 360 stopniach

Ten wyjątkowy model aparatu został wyposażony w dwa ultraszerokokątne obiektywy. Każdy rejestrujący aż 180 stopni. Dzięki zastosowaniu 2 obiektywów, możliwe jest uchwycenie świata w niesamowitym kącie 360 stopni. To tak, jakby mieć oczy z każdej strony. 

Nagrywanie filmów w Full HD

THETA m15 umożliwia nagrywanie filmów z dźwiękiem w rozdzielczości Full HD z prędkością 15 kl./s. i maksymalnym czasem nagrania wynoszącym 5 minut. To doskonały sposób by pokazać znajomym to co widzisz w niecodziennym filmie 360 stopni. 

Mały, zgrabny i wyjątkowo lekki

Aparat Ricoh THETA m15 waży zaledwie 95 gram a jego wymiary (44 mm (szer.) x 130 mm (wys.) x 22,9 mm (gł.) są tak niewielkie, że zarówno podczas transportu jak i fotografowania używa się go bardzo wygodnie. 

Wbudowana pamięć na 1200 zdjęć

Aparat posiada wbudowaną pamięć o pojemności 4GB. Umożliwia to zapis aż 1200 zdjęć lub 60 minut filmu. To wystarczająca ilość miejsca by opowiedzieć swoją historię. 

Wbudowany akumulator litowo-jonowy

THETA m15 wyposażony został w wbudowany akumulator litowo-jonowy umożliwiający wykonanie około 200 zdjęć. Ładowanie odbywa się bezpośrednio z komputera lub za pomoca ładowarki z wejściem USB. 

4 kolory do wyboru

THETA m15 dostępny jest aż w 4 kolorach. Wybierz ten, który najbardziej Cię inspiruje. 

Komunikacja ze smartfonem 

Jeśli tylko chcesz możesz wykonać zdjęcie z dala od aparatu. Wystarczy włączyć aplikację w smartfonie i przycisk sieci bezprzewodowej w aparacie THETA. To doskonały sposób na wykonywanie panoramicznych zdjęć pomieszczeń w celach prezentacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge