Aparat cyfrowy Nikon COOLPIX A100

tufotografiaAparat cyfrowy Nikon COOLPIX A100

Nikon Coolpix A100 – mały kompakt o dużych możliwościach

Jeden z najlżejszych kompaktów na rynku, który możesz zabrać wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. 20 milionów pikseli na matrycy CCD umożliwi powiększenie i wykadrowanie każdego zdjęcia. Dzięki 5-krotnemu, optycznemu zoomowi, nie musisz już ograniczać się podczas kadrowania. Szeroki wachlarz trybów automatycznych pozwoli natomiast idealnie dobrać parametry ekspozycji do motywu zdjęć.

Zabierz go ze sobą

Ważący zaledwie 119g Coolpix A100 jest gotowy do użycia już chwilę po włączeniu. Niewielkie gabaryty sprawią, że zmieści się do plecaka, torebki, a nawet niedużej kieszeni. Nie musisz rozstawać się ze swoim ulubionym aparatem i w każdej chwili możesz go mieć pod ręką.

Twój aparat, Twój styl

Nikon Coolpix A100 występuje w aż pięciu wariantach kolorystycznych. To od Ciebie zależy, czy wybierzesz klasyczną czerń, czy zdecydujesz się na srebro, czerwień, a może fiolet? Ten ostatni występuje również w wersji z pięknie malowanym ornamentem. Aparat nie musi być nudny!

20-megapikselowa matryca
Większa liczba pikseli to większe możliwości powiększenia zdjęcia. Dodatkowo kadrowanie zdjęcia podczas edycji nie przełoży się na utratę szczegółów. Pokazuj swoje zdjęcia znajomym nawet na dużych ekranach bez straty jakości.

Obiektyw Nikkor

Niezależnie od tego, czy wolisz szerokie kadry, czy skupiasz się na detalach, Nikon Coolpix A100 będzie Ci dobrze służyć. 5-krotny zoom optyczny pozwoli na swobodne kadrowanie bez potrzeby zbliżania się do fotografowanego obiektu.

Programy tematyczne

Aż 16 programów tematycznych do wyboru pozwoli na idealne dopasowanie parametrów ekspozycji. Możesz skupić się na robieniu zdjęcia a aparat sam dobierze odpowiednie ustawienia.

Tworzenie panoram

Uwiecznij jeszcze więcej na jednym zdjęciu. Dzięki trybowi panoramicznemu w prosty sposób połączysz kilka zdjęć w efektowną panoramę.

Efekty artystyczne

Chcesz sprawić, żeby zdjęcia były jeszcze ciekawsze? Skorzystaj z gotowych efektów specjalnych, które uwolnią Twoją kreatywność. Nikon Coolpix A100 oferuje o wiele więcej, niż tylko zmianę kolorów. Rybie oko, Efekt miniatury, czy Malowidło to tylko niektóre możliwości.
Autofokus z wyszukiwaniem celu

Szybki i precyzyjny autofokus oraz funkcja automatycznej identyfikacji fotografowanego obiektu i ustawiania na nim ostrości ułatwiają uzyskiwanie wyraźnych zdjęć.

Tryb inteligentnego portretu

Automatyczne funkcje oprogramowania sprawią, że pokochasz robienie zdjęć portretowych. Dzięki korzystaniu z trybu Portret inteligentny aparat wykona zdjęcie, gdy fotografowana osoba uśmiechnie się. Funkcja wykrywania mrugnięcia wyświetli natomiast komunikat ostrzegawczy, jeśli fotografowana osoba mrugnęła. Nie trzeba już nerwowo spoglądać na ekran podglądu z każdym zrobionym zdjęciem. Dzięki efektowi miękkiego odcienia skóry, usprawnionej funkcji wykrywania twarzy i skuteczniejszemu ustalaniu ekspozycji pod kątem odcieni skóry zdjęcia portretowe będą wyglądać atrakcyjnie i dokładnie tak, jak tego chcesz.

Ostre i wyraźne zdjęcia

Fotografowanie ruchomych obiektów nie jest już problemem. Zdjęcia dzieci, zwierząt, czy pojazdów nie będą poruszone dzięki funkcji redukcji rozmycia, która eliminuje wpływ drgań aparatu i ruchu fotografowanych obiektów. Dzięki cyfrowej stabilizacji obrazu nie musisz się martwić o to, że drżenie ręki zniweczy Twój wysiłek. Fotografowanie nie musi ograniczać się wyłącznie do nieruchomych obiektów w pełnym słońcu. Również gorsze warunki oświetleniowe nie przeszkodzą w uzyskaniu ostrych zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge